Салон світла «FLARE» — якісні покупки для яскравого життя!

Світло — це наш затишок, безпека та впевненість. Якщо наш шлях освітлюватиме яскраве та привабливе світло, ми легко та наполегливо рухатимемося вперед — до здійснення своїх мрій. Наш магазин FLARE теж здійснює мрії: вони гармонійно втілюються в домівках, офісах, ресторанах, торгових центрах, парках, на рекламних вивісках. Ми там, де потрібне світло — в будь-якому прояві!

 

Перше запитання, яке ви, шановні покупці, впевнені, хочете поставити нам: «Чому ми маємо обрати саме інтернет магазин світла FLARE?». Причина проста, але надзвичайно суттєва — ми маємо досвід. Досвіду — понад десять років у виборі якісного, практичного, стильного і довговічного освітлення для ваших найрізноманітніших потреб.

 

Друге ваше логічне запитання до нас: «Чим ви кращі за інші магазини світла?». На перший погляд — такі самі, поки не зробите перше замовлення. І тільки після того ви впевнитеся, що FLARE справді має ряд переваг.

  • Ми гарантуємо відмінне сервісне обслуговування та інформаційно-консультаційну підтримку на кожному етапі нашої з вами співпраці.
  • Реалізуємо тільки якісну і надійну світлотехніку від брендових виробників, що випереджає конкурентів оригінальними стильовими рішеннями та різноманітністю матеріалів.
  • Пропонуємо широкий асортимент освітлювальної продукції — світильники, люстри, лампи, лампочки, вимикачі та ін. З-поміж 25 тисяч найменувань товарів ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно.
  • Забезпечуємо швидку доставку замовлень по всій території України, строго дотримуючись зазначених термінів.
  • Дивуємо та радуємо вигідними умовами покупок і системою знижок.

Третє запитання, яке ви обов’язково повинні озвучити — «Як ви працюєте?». Що ж, ми не лише розкажемо, а й з радістю покажемо, що ми готові для вас зробити.

  • допомагаємо вдало підібрати освітлення будь-якого типу;
  • пропонуємо ідеальне для вас співвідношення ціни та якості;
  • консультуємо щодо правильного оформлення замовлення;
  • не лише продаємо, а й створюємо затишок у вашій оселі.

 

Хочете познайомитися безпосередньо з нами та побачити все на власні очі? Завітайте до нашого салону, що зручно розташувався у гостинному місті Львів. Приємне спілкування та горнятко запашної львівської кави вам гарантовані. А опісля — корисні та владі покупки для вашого затишку та прекрасного настрою.

Салон світла FLARE: зробіть своє життя яскравим — за будь-яких обставин!